Minimiri 2023 Sonunda En’ler Arasında Yer Alacak!

Türkiye’de ‘Teknoloji Ürünleri’ alışverişini bambaşka bir seviyeye taşımayı hedefleyen Musad Şirketler Grubu kuruluşu olan Minimiri, 2023 yılı sonunda en’ler arasında yer almayı hedefliyor. Tecrübeli girişimci ekibi ve güçlü pazarlama kadrosu sayesinde alışveriş süreçlerini kolaylaştırmayı hedefleyen marka sektörün öncüleri arasına girmek adına ciddi girişimler gerçekleştiriyor. Nihat Kotan öncülüğünde faaliyetlerini sürdüren Minimiri, ürün çeşitliliğini de her geçen gün arttırıyor.

Minimiri’nin Hedefi Daha Fazla Tüketiciye Ulaşmak

Türkiye’de teknoloji ürünlerine ihtiyaç nüfus artışıyla birlikte her geçen gün artarken tüketicilerin güvenilir bir mağazadan alışveriş yapma ihtiyacı çok daha ciddi boyutlara ulaşıyor. Üstelik yaşanan kötü deneyimlerin tüketiciyi tedirgin etmesi güveni fiyatın önüne çekiyor. Bu konuda bilinçli ve doğru bir yaklaşımla hareket etmeyi uygun gördüklerini ifade eden Minimiri CEO’su Ali Polatlıoğlu şunları belirtti:
‘Türkiye, genç ve dinamik nüfusu sayesinde daima gelişen bir ülke. Bu gelişmişlik tüketim noktasında da ciddi talepleri gündeme getiriyor. 2021 yılında satılan cep telefonu ve tablet sayısı 12 milyonu aştı. Bu talep iştah kabartsa da sunulan hizmetlerin güven vermesi her şeyden önemli görülüyor. Çünkü bilinçsiz alışveriş nedeniyle mağduriyet yaşayan çok sayıda tüketici var. Minimiri olarak bu durumun önüne geçmeyi hedefliyor ve mağduriyeti ortadan kaldırarak kaliteli bir alışveriş deneyimi vadediyoruz. Böylelikle tüketici kitlemizi de zirveye taşımayı amaçlıyoruz.’
Hedefleri ve gerçekleştirmek istedikleri düşünüldüğünde Türkiye’nin öncü teknoloji mağazaları arasında yer alması muhtemel olan Minimiri sadece güven duygusunu da hedeflemiyor. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciye sunmayı amaçlarken Minimiri CEO’su hedeflerinin de altını çiziyor.
‘Minimiri’nin kuruluş felsefesinde güvenilir hizmet anlayışı yatsa da amaç tamamen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve uygun fiyat sunmak. Tüketicilerin uygun fiyat arayışına giriştiklerinde maruz kaldıkları olumsuz deneyimi ortadan kaldırarak eşsiz bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Ekonomik anlamda hedefimiz daha fazla kâr elde etmek olsa da bunu daha fazla satış gerçekleştirerek elde etmeyi amaçlıyoruz. Kurulduğumuzdan itibaren bu amaç doğrultusunda çalışmalar yaparak en başarılı sonuçları tüketicilerle buluşturmayı hedefliyoruz.’
Minimiri’nin ürün satışları ve satış sonrası destek fırsatlarıyla pek çok ürün seçeneğinde müşterileriyle buluşmayı bekliyor!
Kaynak: https://minimiri.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı