Başkan Özyiğit, depremzede öğrenciler için “Islak Islak" şarkısını seslendirdi

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Türk Kadınlar Konseyi Derneği tarafından düzenlenen ve geliri Hatay Samandağ’da kurulan 100. Yıl Atatürk Eğitim Köyü’ne bağışlanacak olan “Geleceğe Ses Ver Senfonik Pop Konseri”nde sahne aldı. Başkan Özyiğit, dayanışma konserinde “Islak Islak” şarkısını seslendirdi. Konseri dinleyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer de “Memleketim” şarkısının koro şefliğini yaptı.

Türk Kadınlar Konseyi Derneği tarafından Yenişehir Belediyesinin de desteğiyle düzenlenen dayanışma konserinde farklı meslek gruplarından 12 isim sahne aldı.  Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşen konserin koro ve orkestra şefliğini Anıl Aydın, sunuculuğunu ise ünlü oyuncu Volkan Severcan yaptı. Geliri depremzede öğrencilere bağışlanacak olan konserde Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de sahne aldı.

“Yenişehir’den dayanışma elimizi uzatmaya devam edeceğiz”

“Islak Islak” şarkısını seslendiren Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, “Bugün burada olmak, depremden etkilenen çocuklarımızın eğitimi için sahne almak benim için büyük bir onurdur. BU geceye katkı sunan herkese çok teşekkür ediyorum. Zor bir süreçten geçtik, dayanışmayı en büyük güç olarak kabul ettik. Türkiye tek yürek oldu ve yaraları sarmak için seferber oldu. Yenişehirli hemşehrilerime de ayrıca teşekkür ediyorum. Her zaman ki gibi büyük bir duyarlılık gösterdiler. Biz Yenişehir’den dayanışma elimizi uzatmaya devam edeceğiz. Türk Kadınlar Konseyi Derneğine bu anlamlı organizasyon için bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı